O nas

megiw4

Firma Megiw to producent wielofunkcyjnych domków ogrodowych i saun pod wymiar

Nasza firma posiada specjalistyczny zakład obróbki drzewnej, zlokalizowany w Borzechowie na skraju Borów Tucholskich. Jesteśmy producentem saun na wymiar, nowoczesnych domków i wiat ogrodowych, a także stoisk handlowych. Posiadanie kilku gałęzi działalności, pozwala nam na świadczenie kompleksowych usług dla Klientów. Różnorodne obszary, w jakich się specjalizujemy, dla jasnego i przejrzystego przekazu, zostały zebrane pod nazwą grupa megiw4. W skład grupy megiw4 wchodzą:

megiw-sauna-logo

megiw4sauna.pl – w ramach tej gałęzi działalności firmy jesteśmy producentem drewnianych saun domowych. Dla naszych Klientów wykonujemy sauny mokre, suche zwane fińskimi, a także sauny na podczerwień (IR). Zajmujemy się również projektowaniem małych saun. Jesteśmy w stanie dopasować ich wymiar oraz wygląd do indywidualnych upodobań Zleceniodawców.

megiw-4-spa-logo

megiw4spa.pl – wykonujemy nie tylko sauny domowe i ogrodowe, nasza firma dostarcza także rozwiązania w zakresie SPA dla obiektów rekreacyjno-sportowych oraz hotelowych. Zajmujemy się planowaniem i budową stref SPA. Wysoka jakość naszych usług sprawia, że możemy poszczycić się realizacjami kilkuset obiektów.

megiw-4-senses-logo

megiw4senses.pl – w megiw4senses zajmujemy się sprzedażą różnorodnych akcesoriów takich jak emulsje, peelingi, koncentraty zapachowe i kryształki do sauny. Oferujemy również cebrzyki, chochle, wachlarze i wiele innych przydatnych produktów. Nasze kosmetyki do sauny cieszą się sporą popularnością.

megiw-4-garden-logo

megiw4garden.pl -w ramach tej gałęzi działalności firmy, tworzymy różnorodną architekturę ogrodową. Korzystając z zakładu produkcyjnego w Borzechowie oraz szerokiego zaplecza technicznego i technologicznego produkujemy drewniane domki rekreacyjne, skrzynie na narzędzia, schowki ogrodowe, a także drewutnie.