O nas

MEGIW – producent saun domowych, domków rekreacyjnych i stoisk handlowych.

Drewno to najszlachetniejszy materiał, który praktycznie od zawsze kojarzy się wytrzymałością i uniwersalnością zastosowań. Nasza firma MEGIW doskonale wie, jak wykorzystać potencjał tego ponadczasowego surowca. Posiadamy specjalistyczny zakład obróbki drewna i park maszynowy zlokalizowany w Borzechowie, miejscowości leżącej na skraju Borów Tucholskich. Jesteśmy producentem saun na wymiar, domków letniskowych, wiat ogrodowych oraz stoisk handlowych. Istniejemy na rynku już ponad 25 lat. Bogate doświadczenie i wysoka jakość produktów sprawiły, że nasza firma zyskała miano lidera europejskiego rynku producentów saun i drewnianej architektury ogrodowej (w tym drewnianych mebli ogrodowych).

Eleganckie domki ogrodowe i nie tylko

Designerskie i nowoczesne domki ogrodowe, domki drewniane na narzędzia, drewniane kompostowniki to tylko część architektury ogrodowej, jaka powstaje w naszej siedzibie wśród kociewskich jezior. Wykonujemy również luksusowe elementy wyposażenia ze szlachetnych gatunków drzew. Proponujemy szeroki wachlarz produktów stolarki okiennej oraz drzwiowej. Ponadto zajmujemy się projektowaniem m.in. saun ogrodowych, domowych, suchych oraz mokrych. Wykonujemy także sauny na wymiar. Jako specjaliści w tej branży, umiemy wykorzystać potencjał ukryty w drewnie. Na powierzchni około 5 ha w zakładzie produkcji drzewnej, emanujące naturalnym pięknem drewno otrzymuje atrakcyjną formę, dopasowaną do najbardziej wymagających gustów.

Budowa saun to nasza pasja

Drewno to piękny surowiec, który wymaga odpowiedniego podejścia. To właśnie rozumienie natury drewna – tworzywa niezwykle trudnego, ale i wdzięcznego – sprawia, że produkty MEGIW są po prostu wyjątkowe. Nasza firma potrafi w umiejętny sposób łączyć bogatą tradycję rzemiosła z dynamicznym zarządzaniem i nowoczesną technologią. O jakość obróbki drewna na każdym etapie produkcji dbają wysokiej klasy specjaliści. Ich umiejętności i osobiste zaangażowanie są najbardziej wartościowym kapitałem firmy. Altany i praktyczne schowki ogrodowe, sauny fińskie pod wymiar, stoiska drewniane na jarmarki i inne nasze produkty są cenione przez Klientów ze względu na perfekcyjne wykonanie oraz ponadczasowy design. Na tle konkurencji wyróżnia nas znakomita obsługa posprzedażowa. Stawiamy na nieustanny rozwój, a opierając się na bogatym i różnorodnym doświadczeniu, wdrażamy innowacyjne rozwiązania. Wychodzimy naprzeciw zmieniającym się trendom i oczekiwaniom Klientów, a także świadczymy profesjonalne usługi wielobranżowe.