Co więcej dla sauny?

 

MEGIW dba w równym stopniu o jakość produkowanych saun, ale na tym nie koniec – przykładamy także wielką wagę do maksymalizowania korzyści z ich użytkowania. Oprócz wyposażenia podstawowego w ofercie MEGIW można znaleźć oryginalne akcesoria – leżaki, cebrzyki, chochle oraz… kosmetyki do sauny, które zmienia pobyt w saunie w niezapomnianą podróż po zmysłach.

Umiejętne korzystanie z sauny umożliwia organizmowi oczyszczenie, kojąco wpływa na zmysły i pozwala na relaks psychiczny. Sprzyjają temu rytuały saunowe. Są to proste zabiegi, z wykorzystaniem olejków eterycznych, inhalacji, masaży, kremów, bądź balsamów. Zamieniają one czas spędzony w saunie w intensywne przeżycie o ogromnym pozytywnym ładunku energii.

MEGIW jest pierwszą w Polsce firmą, która, dzieki doświadczonym saunamistrzom – pracującym w naszych szeregach kompleksowo przygotowuje i przeszkala zespoły SPA do stosowania rytuałów saunowych z wykorzystaniem szerokiej gamy kosmetyków, sekwencji zabiegów i seansów. Profesjonalne szkolenia dla gospodarzy saun są w tym zakresie unikatową ofertą wprowadzającą w tajniki zarządzania strefą SPA.

O kulturze saunowania najlepiej świadczy umiejętność korzystania z różnorodnych rytuałów. W ośrodkach SPA najlepszym doradcą jest gospodarz sauny. Wskaże on, z jakiego typu sauny skorzystać, jak długo w niej przebywać, a nawet przeprowadzi niepowtarzalny rytuał. Opanowanie sztuki korzystania z szerokiej palety zapachów, odpowiedniego dawkowania uderzeń ciepła i chłodzenia, posługiwania się ręcznikiem, cebrzykiem czy witkami nie jest szczególnie skomplikowane. Rytuał wprowadza w zupełnie nowe obszary doznań. Przygotowane przez MEGIW zapachy i kosmetyki w saunie można dobierać w zależności od pory roku, albo nastroju.