Co więcej dla sauny?

Mistrzostwa Polski Saunamistrzów, to powstałe z potrzeby serca oraz z chęci plenienia kultury prawidłowego saunowania zawody organizowane przy dużym udziale Megiw – w saunie.W tym roku – 2014, mistrzostwa zorganizowane zostaną wraz z Aquaparkiem Wrocław.

Chodzi o przeprowadzenie najlepszego, najciekawszego oraz najbardziej emocjonujacego show/seansu saunowego/ z użyciem ręcznika i rozprowadzania nim unoszącej się w saunie aromatycznej pary. Priorytetem jest jednak dobre samopoczucie saunamajstrów/saunamistrzów oraz uczestników seansów parowych. Całosci wydarzenia towarzyszyć więc będzie wielka miłość do sauny i saunowania oraz duch sportowej rywalizacji. Impreza przeprowadzana jest przy całkowitym wsparciu Sauna WM – organizatora mistrzostw świata oraz Aquaparku Wrocławskiego. Kwalifikacje do pucharu świata odbywają się w  Niemczech, Austrii, Włoszech, Danii, Czechach, Austrii, Irlandii, Norwegii na Węgrzech i oczywiście na terenie Polski zdobywając coraz większą rzeszę fanów.

Mistrzostwa Polski Saunamistrzów organizowane przez Megiw już po raz drugi z pewnością okażą się być spektakularnym wydarzeniem w świecie sauny, saunowania i Spa. W zawodach weźmie udział około 22 uczestników z Polski, z których każdy będzie wysoki umiejętności mogąc się poszczycić prowadzeniem widowiskowych i emocjonujących seansów saunowych.

Saunamistrzowie będą rywalizowali ze sobą o tytuł najlepszego saunamistrza w Polsce, a dwoje z nich oraz zdobywcy pierwszego miejsca w eliminacjach grupowych – zostaną wydelegowani do reprezentowania naszego kraju podczas organizowanych od 2008 roku Światowych Mistrzostw Saunamistrzów.